250 tl ve üzeri alışverişlerinize Ücretsiz kargo fırsatı !

Pratik Dezenfekte Nasıl Yapılır?

Dezenfekte yapmak bir nesneyi ya da yiyeceği zararlı bakterilerden arındırmak anlamı taşır. Bu kapsamda başta kendiniz olmak üzere sevdiklerinizin için dezenfekte işlemi yapmanız gerekebilir. Bunun için ise sıvı tuz harika bir fırsat sunuyor.

Sıvı Tuz ile Sağlığınızı Koruyun

Sıvı tuz içindekiler olarak tamamen doğal yapıda olduğundan yiyeceklerinize lezzet katmak açısından ideal tuz çeşididir. Ancak bunun dışında eşyaları ya da yiyecekleri mikrop, virüs ve benzeri canlılardan arındırmak için de idealdir. Örneğin salata yaparken marul ve maydanoz gibi bitkilerin iç yapraklarına çok fazla mikrop yuvalanmış olabilir. Bunları temizlemek için su dolu bir kabın içine birkaç sprey sıvı tuz eklemeniz yeterli olacaktır.

Sadece eşyalar ya da yiyecekler için değil, sıvı tuz tamamen organik yapıda olduğundan cildiniz için de etkili koruma sunar. Sprey formunda olduğu için günlük yaşamda yanınızda kolaylıkla sıvı tuz taşıyabilir, ihtiyaç halinde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Hiçbir katkı maddesi içermediği için cildinizi korumaya yardımcı olduğu gibi olası risklerin de önüne geçecektir.

E- Bülten

Yeni ürünlerimizden ve paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Abone olduğunuzda gizlilik politikamızı kabul etmiş olursunuz

Bu yazıyı paylaş:
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Bir cevap yazın