Değerli Müşterilerimizin

YORUMLARI

Siz değerli müşterilerimizin güzel yorumları hakkında...
Mahmut Küçükdogan
Dr.Salt kurucusu
sıvı tuzunuzu kullandım. pratik, doğal ve sağlıklı ürün, özellikle salata ve etlerde yemeğin lezzetini alabiliyorum.
Emre Yıldırım
Diyet progamında etkili bir yardımcı. Yemek sonrasında tekrar yeme isteğim kalktı. 4 aydır kullanıyorum ciddi kilo vermeme rağmen enerjim yerimde. herkese tavsiye ederim özelliklede saglikli beslenmeye çalısan kardeşlerime.
Banu Erkoç
Ağız bakım ürününüz muhteşem. Ürün katkısız etkisine inanamayacaksınız.. Müthiş tavsiye ediyorum. Diğer ürünlerinizi de sırasıyla alacağım..
Mehmet Eryaman
Yüzümdeki sivilcelerden kurtulmamı sağlayan yüz bakım setinize bayıldım .. gerçekten çok faydalı bir ürün .. Özellikle arındırıcı jel spor sonrası kas ağırlarımı gidermede en büyük yardımcım..
Dicle Doğan
uyku sıkıntısı ve ortamda koku hassasiyeti olanlara kesinlikle tavsiyem iyon çiçeği almaları .. çok rahat edersiniz uykumdan dinç kalkıyorum..
Ziya Özalp
saçlarımdaki kepek problemini lavantalı sabunla hallettim.. natural sabunda cidden etkili. tavsiyem şampuanlardan ve duş jellerinden uzak durun .
Taha Gültekin
7 yıldır astımım vardı.. nefes setini 1,5 aydır kullanıyorum çok faydasını görüyorum .. ciğerlerimin kuvvetlendiğini hissediyorum. teşekkürler.
Tevfik Yener
ayak bakım setinizi kullandım ..detoks ve günün yorgunluğu atmada çok faydasını gördüm.. tavsiye ederim.
Hatice Mercan
çok sık hasta olan biriydim . 2 yıldır sıvı tuz kullanıyorum. düşme durumum hariç hasta olmadım.. vucudun bağışıklığını ciddi anlamda kuvvetlendiriyor. tavsiye ederim.
Recep Zergin